Aktualny czas: 05-27-2017, 09:45 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię łóżeczko
10-30-2014, 08:32 PM
Kupię łóżeczko
Cześć, jestem mamą 7 letniego Pawełka i wkrótce na świat przyjdzie moje kolejne dziecko. Bardzo podobają mi się łóżeczka - kołyski drewniane z dużym baldachimem, takie w stylu retro. Niestety są one bardzo drogie, nie ma ktoś może takiego cuda do sprzedania w jakiejś sensownej cenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 06:46 PM
RE: Kupię łóżeczko
takich drewnianych retro kołysek warto poszukać gdzieś na targach staroci, wyprzedażach garażowych.. nawet jeśli znajdziesz coś bardzo zniszczonego to zazwyczaj da się to odnowić tak by wyglądało jak nowe. Mój mąż w prezencie dla naszego pierwszego dziecka w tajemnicy kupił i sam odnowił śliczne retro łóżeczko. Oczywiście, jeżeli nie masz kogoś kto zrobi Ci to za darmo to jest to niestety kolejny koszt.. ale myślę, że i tak wychodzi taniej niż zakup nowego stylizowanego na klimat jakiego szukasz Wink
11-08-2014, 01:57 AM
ja kupiłam nowe tego rodzaju łóżeczko - jestem fanką takiej stylistyki! ale to rzeczywiście ogromny koszt... chyba ciężko takie coś kupić np. na targach staroci
12-02-2014, 07:01 PM
chyba bym nie chciała, żeby moje dziecko spało w łóżku z targów staroci...
12-29-2014, 11:01 PM
(12-02-2014 07:01 PM)anna napisał(a):  chyba bym nie chciała, żeby moje dziecko spało w łóżku z targów staroci...

ale po odnowieniu co to za problem? ja kupiłam mnóstwo mebli również do pokoju dziecięcego, przez allegro i później je odnawialiśmy, świetna sprawa bo mieszkanie ma teraz "klimat" i na pewno jest niepowtarzalne Smile minusem jest to że często trzeba duuuużo posiedzieć aż trafi się na dobrą okazję - np retro kufer na zabawki za 40 zł!, najfajniejsze oferty ukazują się w niedziele wieczorem więc bądźcie czujne Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości