Aktualny czas: 05-27-2017, 09:44 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plac zabaw
03-18-2015, 07:04 AM
Plac zabaw
Witam. Tak się zastanawiałam, czy place zabaw są bezpieczne? Mój 9-letni synek może bawić się na placu zabaw cały dzień. Jest już duży, plac zabaw mamy przed blokiem ale jakoś sama troszkę boję się go puścić. Co sądzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-18-2015, 07:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-19-2015 12:09 AM przez Ewa.)
RE: Plac zabaw
Powinnaś być jak najbardziej spokojna. Jeśli masz plac zabaw przed blokiem, to tym bardziej. Dzieciaki rozrabiają, to fakt, jednak na placu zabaw są bezpieczne. W końcu sprzęty do zabawy są przystosowane do dzieci więc z tego punktu widzenia żadna krzywda nie powinna im się stać. Zresztą regularnie jest przeprowadzana kontrola placów zabaw, więc jeśli tylko zostałaby wykrywa jakaś usterka to od razu zostanie ona usunięta. Smile Powstał kiedyś taki program o bezpiecznych placach zabaw, warto poczytać sobie więcej na ten temat - kontrola placów zabaw.
03-18-2015, 07:10 AM
Zgadzam się z Tobą Ewa. Teraz place zabaw są o wiele lepsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek. Inną kwestią jest to, aby jednak na dzieci mieć oko, aby się nie oddaliły gdzieś, nie zgubiły. Jednak nie unikniemy tego, że dziecko dorasta i robi się z każdym rokiem bardziej samodzielne Smile
09-01-2015, 05:07 AM
Chyba też bym się bała puścić dziecko samo ale to przewrażliwienie matkiBig Grin

www.niszczarki.org
10-27-2015, 06:04 AM
Zależy u mnie na osiedlu są bardzo bezpieczne place zabawSmile

sauny nexoni
11-19-2015, 04:32 AM
moja zona zawsze idzie z naszymi dzieciakami , nie puszcza ich samych teraz nie wiadomo na kogo dzieci moga na placu zabaw trafić...

pralnia chemiczna Bydgoszcz
12-02-2015, 02:27 AM
Na placu jest bezpiecznie, o tyle o ile sami mamy trochę poczucia bezpieczeństwa i widzimy co się dzieje wokół

www.knall.pl
05-19-2017, 05:19 AM
trzeba iść na spacer, iść do parku, na rower a nie wiecznie siedzieć na placach zabaw...

sprzątanie po zgonie
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości