Aktualny czas: 05-27-2017, 09:45 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawki z targów
05-25-2015, 07:54 PM
Zabawki z targów
Po prostu byłam przerażona. Dostałam prezent samochodzik od rodziców dla synka Antka. Ot zwyczajny prezent dla synka 3 latka. Rozpakował i zacząć się bawić i po 5 minutach z pokoju usłyszałam krzyk i patrzę, a tam z zakrwawiona rączką... Kółko odpadło i uderzył w drut trzymający kółko..... Niby samochodzik dla dzieci w wieku 3 latka ......

Odradzam z całego serca
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-24-2015, 06:24 AM
RE: Zabawki z targów
Dziadostwo i tyle , nie jedna zabawka to kit , trzeba wiedzieć na co zwracać uwage przy zakupie zabawek dla dzieci zwłaszcza małychSmile

żłobek Milanówek
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-06-2015, 11:58 PM
Dlatego należy zwracać uwagę na zabawki jakie się kupuje, często targi są "zalewane" chińskimi zabawkami, często wykonane ze szkodliwych materiałów, które dziecko później wdycha. Najlepiej, chociaż nie jest to 100% gwarancja bezpieczeństwa, kupować te ze znakiem certyfikatu europejskiego CE

www.ajk-opakowania.eu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-09-2015, 07:37 PM
I to nie zawsze, często bez oporów doszywa się sam znak CE i w rezultacie zabawka wygląda na pełnowartościowy i bezpieczny towar!

centrumgwozdzi.pl
06-13-2016, 09:37 PM
nawet w bardzo drogich zabawkach mogą znaleźć się jakieś wady. najlepiej przed daniem zabawki dziecku należy sprawdzić wszystkie części ruchome, sprawdzić czy kółka i tym podobne dobrze się trzymają...

http://ranking-bukmacherow.pl
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości